Michael Jackson BG
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън

ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

THIS IS IT! тема

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
billie_jean

Брой мнения : 438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Нед Сеп 20, 2009 7:08 pm

За съжаление си много права fanimj ja pak ti
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
fanimj

Брой мнения : 53
Местожителство : SLIVEN

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Нед Сеп 20, 2009 7:12 pm

billie_jean написа:
За съжаление си много права fanimj ja pak ti
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
LOCKY

Брой мнения : 399

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Нед Сеп 20, 2009 7:15 pm

Ох, права си, права си... защо трябваше да се нагърби с 50 концерта, защо не беше само един! seriozno li
{Baby_Girl}

Брой мнения : 120

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Нед Сеп 20, 2009 8:00 pm

Вярвал е... надявал се е, че благодарение на безпределния си талант, ще успее да се справи... Но често е заменял тази вяра със съмнение и страх... Поне аз така мисля... нямам никакво право да го анализирам!
LOCKY

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Нед Сеп 20, 2009 8:15 pm

{Baby_Girl} написа:
Вярвал е... надявал се е, че благодарение на безпределния си талант, ще успее да се справи... Но често е заменял тази вяра със съмнение и страх... Поне аз така мисля... нямам никакво право да го анализирам!

Теди, това ни остава, разбираш ли... да анализираме, докато четем истини и клюки. Rolling Eyes
kimjackson

Брой мнения : 450
Местожителство : Испания

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Вто Сеп 22, 2009 2:28 am

Като гледам снимките от филма ми е адски тежко! Клипчетата някак ги изживявам по-леко сякаш,но снимките!...Вече не искам да мисля как ще гледам филма,просто вече да идва 28.10! Wink
billie_jean

Брой мнения : 438

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Вто Сеп 22, 2009 3:08 am

Нали! И аз така викам ja pak ti
http://www.myspace.com/nel_girl
viatrend

Брой мнения : 37
Местожителство : Varna

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Вто Сеп 22, 2009 6:43 am

А аз, докато гледах трейлъра си мислех колко е енергичен Майкъл, колко е усмихнат(нищо, че усмивката не е същата). Но явно много, много съм сгрешила... При първото гледане не можах да овладея треперенето на ръцете си, при второто- сълзите. А какво следва да стане като гледам филма!? asking
PublicEnemy

Брой мнения : 60
Местожителство : В.Търново

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 12:16 am

За България дали ще има предварителна продажба на билети?
http://musicology.ipbfree.com/
kimjackson

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 12:39 am

Не знам за предварителна продажба дали ще има,но не вярвам да не се доберете до билети.
Аз,ако съм си тук тогава,ще трябва да ходя в Аликанте да го гледам...

Не исках да гледам клипчетата...Но Теди ми прати линк към Human Nature и... Толкова е хубав и такъв глас!Боже,кой и защо ни отне радостта да видим всичко това на живо,не на кино?!
fanimj

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 2:17 pm

viatrend написа:
А аз, докато гледах трейлъра си мислех колко е енергичен Майкъл, колко е усмихнат(нищо, че усмивката не е същата). Но явно много, много съм сгрешила... При първото гледане не можах да овладея треперенето на ръцете си, при второто- сълзите. А какво следва да стане като гледам филма!? asking

ако не си гледала "MJ last day - What really happened" има го тук за сваляне(в секция 2000 watts) ако не разбираш добре английски, намери някой да ти го преведе, дава не всички, но МНОГО отговори на това какво наистина се е случвало с Майкъл напоследък, много е тъжно... наистина е бил зависим към лекарства, както знаем, и никой не е направил нищо, за да му помогне, и то нарочно... а ни лъжеха проклетите AEG че Майкъл бил в цветущо здраве fuck you и че отложиха концертите с няколко дена, само защото имали нужда да репетират на място, а за здравето на Майкъл никой не казва fuck you
жалко наистина, че той не е искал тези концерти, а са го притискали ... прав е онзи негър във филма, забравих му името, като казва че просто Майкъл не е физически и психически готов за концерти. Ествествено ако бяха само 10 концерта можеше всичко да мине нормално, но също и е трябвало да има много повече време за репетиции, защото сега са го юркали направо. Ясно ми е, че във всичко станало няма грам справедливост, но се уверих че светът ни е такъв.
Знам само, че ще ми е много гадно като гледам филма...
преди съм била толкова сляпа, нищо не сме знаели, чакахме концертите, и сега разбирам, че не е трябвало да има никакви концерти
carrottopdot

Брой мнения : 276
Местожителство : sofia

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 2:26 pm

Напълно съм съгласна.Не трябваше да има концерти.Може би ако не беше подложен на това огромно напрежение,нямаше да взима толкова лекарства,щеше да спи спокойно и това нямаше да се случи.Сигурно и Майкъл ги е искал,сигурно е мечтаел отново да бъде на сцената и да усети любовта на феновете,но не е бил готов.
fanimj

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 2:42 pm

carrottopdot написа:
Напълно съм съгласна.Не трябваше да има концерти.Може би ако не беше подложен на това огромно напрежение,нямаше да взима толкова лекарства,щеше да спи спокойно и това нямаше да се случи.Сигурно и Майкъл ги е искал,сигурно е мечтаел отново да бъде на сцената и да усети любовта на феновете,но не е бил готов.
о да, искал е да ни зарадва, но не е бил готов, определено. Но не знаем също, от колко време не е можел да спи, и е взимал лекарства, май от много, много време Sad казаха във филма, че в една аптека дължал за една година 100000 долара!
carrottopdot

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 2:45 pm

fanimj написа:
carrottopdot написа:
о да, искал е да ни зарадва, но не е бил готов, определено. Но не знаем също, от колко време не е можел да спи, и е взимал лекарства, май от много, много време Sad казаха във филма, че в една аптека дължал за една година 100000 долара!

Със сигурност е било така,но предполагам,че е поувеличил дозите покрай наближаващите концерти,напрежението е било по-голямо от ежедневното.За съжаление е било въпрос на време това да се случи,но можеше да и да има още малко време,ако не бяха всичките тези емоции и очаквания към него.
LOCKY

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 2:47 pm

Да изпиеш лекарства за 100 000 долара. ... Че той нещо друго слагал ли си е в стомаха изобщо.
valiamj

Брой мнения : 101

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Сря Сеп 23, 2009 6:10 pm

АААААААААААААА Снимките са страхтни!
kimjackson

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 12:12 am

fanimj написа:
viatrend написа:

ако не си гледала "MJ last day - What really happened" има го тук за сваляне(в секция 2000 watts) ако не разбираш добре английски, намери някой да ти го преведе, дава не всички, но МНОГО отговори на това какво наистина се е случвало с Майкъл напоследък, много е тъжно... наистина е бил зависим към лекарства, както знаем, и никой не е направил нищо, за да му помогне, и то нарочно... а ни лъжеха проклетите AEG че Майкъл бил в цветущо здраве fuck you и че отложиха концертите с няколко дена, само защото имали нужда да репетират на място, а за здравето на Майкъл никой не казва fuck you
жалко наистина, че той не е искал тези концерти, а са го притискали ... прав е онзи негър във филма, забравих му името, като казва че просто Майкъл не е физически и психически готов за концерти. Ествествено ако бяха само 10 концерта можеше всичко да мине нормално, но също и е трябвало да има много повече време за репетиции, защото сега са го юркали направо. Ясно ми е, че във всичко станало няма грам справедливост, но се уверих че светът ни е такъв.
Знам само, че ще ми е много гадно като гледам филма...
преди съм била толкова сляпа, нищо не сме знаели, чакахме концертите, и сега разбирам, че не е трябвало да има никакви концерти

Два дена преди 29.08. по тукашна тв даваха този филм и успях да го гледам на испански и да разбера всичко...Бях потресена!Всичко,което казват звучи толкова истинско!Не вземам за чиста монета 100% от казаното,но голяма част звучи достоверно.Като са знаели толкова много хора в какво състояние е Майкъл,защо по дяволите,никой с нищо не му е помогнал?! Ам..малко ме озадачиха думите,че Джо обичал Майкъл...Би трябвало да обича сина си,но защо ли аз например бих живяла и без такава любов?!
kimjackson

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 1:41 am

carrottopdot

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 1:43 am

LOCKY

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 1:44 am

Мамооооооооооооооооо!!! Кимче, от къде намери това инфоооооооооо!!!
Ще имаме диииииииииск!!!
kimjackson

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 1:48 am

От добри другарчета го намерих! hahaha
Чакаме албум,хорааа,представяте ли си???!!! oooh
LOCKY

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 1:49 am

Чак не мога да си представя.
carrottopdot

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Чет Сеп 24, 2009 1:30 pm

Май ще се окаже баята,от 80 та година е,ама нищо. beautiful
kimjackson

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Пет Сеп 25, 2009 12:55 am

Снощи по новините казаха,че се очаква нов,двоен албум на Краля!С нова песен,балада/ура!/,в два варианта,като в единия беквокали ще са братята! smile
Звучи ми нереално,че чакаме нещо НОВО!...Май чакам с по-голямо нетърпение диска,отколкото филма!...А братята...Най-сетне да им обърнат и на тях внимание,милите. huh
LOCKY

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   Пет Сеп 25, 2009 1:15 am

leleee
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: THIS IS IT! тема   

THIS IS IT! тема
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next