Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Лексикон

Go down 
+13
ExIsT
viviana609
LOCKY
mimkata
Psihea
sweetfun
viatrend
BJ
{Baby_Girl}
valiamj
billie_jean
carrottopdot
kimjackson
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ExIsT

ExIsT


Брой мнения : 31
Join date : 28.09.2009
Age : 41
Местожителство : СлиВен

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 10:44 pm

1.Руслан
2.ExIST
3.с. ТрЪбЪдЪтКоВо
4.РАБОТЯ
5.МАЙКЪЛ и само МАЙКЪЛ....
6. да дразня феновете на Мадона с простотията си...
7.Да чуя и видя колко некъдърна е МАДОНА...
8.НЯМАМ
9.ДО СЕГА ПОНЕ.. 25.06.2009
10.НЕЗНАМ
11.Пенсионирам се веднага ако ги имам
12.не мразя
13.незнам
14.християнин
15.Помня ли...
16.ПРОСТАК
17.ЕРГЕН
18.КОТКА, КУЧЕ
19.....Майкъл е ЖИВ БЕ ХОРА....
20.Приятно попълване и спамене из форума!Обичам ви!... И аз та ОБИЧАМ мо КАКОООО.
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 11:41 pm

mimkata написа:
Забеляза ли ли сте,че дори и въпроса за най-голяма мъка е номер 9... huh

Хич не съм се и усетила,че е номер 9! Лексикон - Page 2 823510

[quote="viviana609"]
kimjackson написа:
Meet the family! Лексикон - Page 2 624910


19.Към всички майкълчета:
Съхранете любовта си към Майкъл завинаги,но не обръщайте гръб на живота - той е прекрасен,въпреки болките,които ни поднася.
OK

Това най-много ми хареса! Лексикон - Page 2 45192 Остава да го изпълня...

ExIsT написа:

19.....Майкъл е ЖИВ БЕ ХОРА....
20.Приятно попълване и спамене из форума!Обичам ви!... И аз та ОБИЧАМ мо КАКОООО.

Това публично признание ли е? Лексикон - Page 2 499335
И да,жив е,в сърцата ни! Лексикон - Page 2 624910
Върнете се в началото Go down
moonwalker_grrrl

moonwalker_grrrl


Брой мнения : 4
Join date : 02.10.2009

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 2:01 pm

1.Име? Севда
2.Прякор? moonwalker_girl
3.Къде живееш/и къде искаш да живееш/? София/ някъде из Франция
4.Учиш,работиш,не учиш и не работиш,правиш и двете,а какво би искал да правиш...? Уча.
5.Друга музикална любов,освен Майкъл? Най-вече Robbie Williams и Courtney Love...и Aerosmith
6.Таланти? Ам...по-скоро не.
7.Сбъдната и несбъдната голяма мечта? Несбъдната - да видя Майк на живо.
8.Любими книги,филми,писатели,актьори...? Книга - "Спасителят в ръжта" (колкото и да говорят, че е надценена, аз си я обичам); филм - "Аризонска мечта"; актьор -Джони Деп; автор - чак любима не е, но напоследък много харесвам Sylvia Plath.
9.Най-голямата ти мъка? Nevermind...
10.Най-голямата ти радост? Приятелите, семейството, музиката.
11.Какво би направил/а с 1 000 000 000$ или €? Ще си купя голяма, стара къща с басейн и градина в някое френско селце и ще обикалям света, ходейки на концерти.
12.Какво/кого мразиш? Чак да мразя някого/нещо - не. Но много ме дразни, когато някой започне да се изказва или да дава акъл за нещо, от което не разбира.
13.Какво никога не би направил/а? Who knows..?
14.Религия,вяра? Християнство.
15.Опиши голяма твоя детска лудория. Не, че е кой знае какво - веднъж си качих ключовете на козирката на един вход, но се оказа, че не можем да отворим прозореца през който се излиза на козирката. Накрая някакъв чичко го отвори и си ги взех.. 16.С колко и какви думи можеш да се опишеш? -
17.Семейно/или несемейно/ положение?/незадължителен отговор/ Рано ми е още - несемейно.
18.Домашни любимци? Не!
19.Обръщение/пожелание към Майкълчетата? Brace yourself!
Върнете се в началото Go down
http://courtneylove.hit.bg/
heal_the_world

heal_the_world


Брой мнения : 16
Join date : 02.10.2009

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 4:31 pm

1.Име? - Калина
2.Прякор? - Не е точно прякор, но предпочитам да ми казват Кали/Калинче
3.Къде живееш/и къде искаш да живееш/? - Варна / New York!!!!!!!!! oooh
4.Учиш,работиш,не учиш и не работиш,правиш и двете,а какво би искал да правиш...? - уча... бих искала да пея/рисувам/пиша статии някой ден
5.Друга музикална любов,освен Майкъл? - Madonna, Josh Groban, Jason Mraz, Kate Voegele, The Fray, Bon Jovi, Sarah McLachlan, Beyonce, Backstreet Boys, Westlife, Coldplay, Daughtry, Nickelback, Aerosmith, Enya, Fall Out Boy, Leona Lewis, Linkin Park, Pink, Shania Twain, Whitney Houston... айде спирам, че се олях devil
6.Таланти? - пеене, рисуване
7.Сбъдната и несбъдната голяма мечта? - несбъдната мечта: да видя Майкъл на живо
8.Любими книги,филми,писатели,актьори...? - книги: "Малкият принц", цялата поредица "Хари Потър", както и "Twilight"...
филми: Moonwalker, Twilight, Pirates of the Caribbean и общо взето всички филми с Johnny Depp, Artificial Intelligence, Meet The Parents, Meet The Fockers, 10 Things I Hate About You, The Dark Knight, Anna and the King, Pearl Harbor, Meet Joe Black, Titanic, Raise Your Voice, A Walk to Remember, Forrest Gump...
9.Най-голямата ти мъка? - beautiful
10.Най-голямата ти радост? - семейството, приятелите, животните, природата, децата
11.Какво би направил/а с 1 000 000 000$ или €? - една част бих дала на семейството си, друга - за благотворителност, а с останалата бих обиколила света...
12.Какво/кого мразиш? - не мразя, по-скоро ме дразни апатията и липсата на толерантност у някои хора
13.Какво никога не би направил/а? - никога не казвай никога...
14.Религия,вяра? - християнство
15.Опиши голяма твоя детска лудория. - като бях малка, обичах да се провиквам от балкона към минувачите и да ги питам как се казват leleee
16.С колко и какви думи можеш да се опишеш? - умна, забавна, чувствителна(понякога прекалено)
17.Семейно/или несемейно/ положение?/незадължителен отговор/ - омъжена за арабски шейх... не, шегувам се, живея си с мама и тати aaaaaaahaha
18.Домашни любимци? - канарче!!! казва се Джак Спароу oooh
19.Обръщение/пожелание към Майкълчетата?[/b] - Пазете Майкъл в сърцата си, защото там той ще живее вечно! up
И аз те обичам, Кимиии! Лексикон - Page 2 664970
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 4:44 pm

Josh Groban!Най-накрая Лексикон - Page 2 21634
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 9:32 pm

Кали,с теб май ще се разбираме страхотно!Общи музикални любимци/като Bon Jovi/,таланта ти за пеене/трябва да те чуя и не можеш да ми кажеш Не Laughing / ! sunny
Върнете се в началото Go down
heal_the_world

heal_the_world


Брой мнения : 16
Join date : 02.10.2009

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 11:22 pm

Олеее, и ти лиии! up
За пеенето май не трябваше да казвам huh Как ще ме чуеш, бе душа?
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 11:49 pm

1.Име?-Цветина
2.Прякор?-Цвети,Цвет....Люни hahaha
3.Къде живееш/и къде искаш да живееш/? В Габрово,а искам в Ню Йорк ha
4.Учиш,работиш,не учиш и не работиш,правиш и двете,а какво би искал да правиш...?-Уча
5.Друга музикална любов,освен Майкъл?-.......музикална любов? аммм нямам друга освен него mmm
6.Таланти?-Лексикон - Page 2 39711
7.Сбъдната и несбъдната голяма мечта?-Сбъдната нямам,ама несбъдната имам и вие я знаете коя е!
8.Любими книги,филми,писатели,актьори...?-
Филми- City of Angels,The Game Plan,Moonwalker...
Актьори-Джон траволта,Николас Кейдж,Къванч Татлъту (СУПЕР ГОТИН Е НАПРАВО МЕГА aaah )
9.Най-голямата ти мъка?-....
10.Най-голямата ти радост?-....
11.Какво би направил/а с 1 000 000 000$ или €?-Ще отида да живея в САЩ и ще си купя къща до на Майкъл къщата и ще си имам и една в Ню Йорк..
12.Какво/кого мразиш?-Никого не мразя има такива които не харесвам като...човеци hahaha
13.Какво никога не би направил/а?-.....
14.Религия,вяра?-Християнство
15.Опиши голяма твоя детска лудория. - Бях на около 6 години и братовчедка(7год) ми искаше да ходи при нейния любим...И понеже за да отидем при не го ни трабваха пари за транспорт и аз питах баба колко струва билета за буса и нали да ми даде и тя ме попита защо и аз и отговорих,че просто ей така..да си играем и тя ни даде и продължи да си гледа телевизия,а ние леко полеко излязохме (беше лято и тамън се свечеряваше) и понеже има едни стълби дълги и стигнахме до средата и се отказахме hahaha
16.С колко и какви думи можеш да се опишеш?-Опишете ме вие не аз да се описвам mmm
17.Семейно/или несемейно/ положение?/незадължителен отговор/-Омъжена съм за Принс..
18.Домашни любимци?-да луда котка
19.Обръщение/пожелание към Майкълчетата?-Най готините хора!!!!!!!!!!!!!!!!!!ОБИЧ!АМ ВИ!!!!!!!
20.Приятно попълване и спамене из форума!Обичам ви!-И АЗ ТЕБЕ КИМЧИИИИИИИ uuuh uuuh uuuh uuuh uuuh
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 12:44 am

heal_the_world написа:
Олеее, и ти лиии! up
За пеенето май не трябваше да казвам huh Как ще ме чуеш, бе душа?

Като се запишеш,например,и ми пратиш запис. hahaha

Цвети,звучи толкова пророческо за Принс. OK
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 2:36 am

kimjackson написа:

Цвети,звучи толкова пророческо за Принс. OK
smile smile smile
Върнете се в началото Go down
heal_the_world

heal_the_world


Брой мнения : 16
Join date : 02.10.2009

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 12:13 am

kimjackson написа:
heal_the_world написа:
Олеее, и ти лиии! up
За пеенето май не трябваше да казвам huh Как ще ме чуеш, бе душа?

Като се запишеш,например,и ми пратиш запис. hahaha

ти да не си мазохистка нещо? няма нужда да те оставям без слух aaaaaaahaha
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 11:36 am

heal_the_world написа:
kimjackson написа:
heal_the_world написа:
Олеее, и ти лиии! up
За пеенето май не трябваше да казвам huh Как ще ме чуеш, бе душа?

Като се запишеш,например,и ми пратиш запис. hahaha

ти да не си мазохистка нещо? няма нужда да те оставям без слух aaaaaaahaha

Мазохистка съм я!По цели часове чета тъжни теми за Майк... oh no
А ти не ми се оправдавай,а записвай. OK
Върнете се в началото Go down
madonkata

madonkata


Брой мнения : 103
Join date : 17.09.2009

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 12:56 am

1.Теодора...
2.ами разнообразен...тук съм мадонката hahaha
3.във Варна...не знам къде искам да живея...на по-хубаво място...в Холивуд
4.де да учех...работя обаче...искам да ми плащат да слушам и гледам музика hahaha...и да си говоря с вас по скайпа...малеее,колко щяхме да сме богати hahaha
5.Мадона...Мадона и пак Мадона
6.Амиии Лексикон - Page 2 39711...едно време доста годинки танцувах и бях добра Лексикон - Page 2 39744
7.Ох,толкова са ми несбъднатите мечти,че няма да могат да се вредят други да пишат...искам просто по-хубав живот за мен и всичките ми близки и приятели(еййй за вас говоря...)
8.Филми не обичам да гледам...а и насполедък филмите са доста малоумни...книги,доста съм чела когато имах повече свободно време,но нямам любима
9.Ами,че Лейди Гага си отложила турнето Лексикон - Page 2 311151 ...естетвено,че се бъзикам...няма нужда да казвам
10.Приятелите ми и близките ми
11.Ами един Майкъло-Мадонски ленд (ама ще трябва и вие да помогнете с вашите милиончета),където всеки ден ще се забавляваме и няма да има излишни вражди Лексикон - Page 2 739570
12.не мразя никой...мразя простотията,гадните интригатни и хейтърите,които се 4удят какво да мразят,а най-лесно ще е да мразят себе си
13.не бих наранил и предал близък
14.просто вярвам...
15.не съм била много лудо дете...
16.мене си...
17.засега само с гадже...
18.освен гаджето ми нямам други Лексикон - Page 2 86835 ...шегувам се разбира се
19.винаги да бъдат себе си...и никога да не забравят хората,които ги обичат
20.и на теб,Кимчо!!! И повече темички!!! И аз те обичам ама ти си знаеш,де!!!
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitimeВто Окт 06, 2009 8:51 am

Хехе,Тедке,идеята за плащане за слушане на музика и бла-бла в скайп-а е гениална!Трябва и двете да ги направим професии! hahaha
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лексикон - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лексикон   Лексикон - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лексикон
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Communication :: Enjoy Yourself-
Идете на: