Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложения за форума до нашия админ!

Go down 
+7
BJ
billie_jean
carrottopdot
valiamj
{Baby_Girl}
madonna_mj
LOCKY
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 3:37 pm

Супер сладки са!Много искам да ги използвам вече,на явно всички спят и няма с кого да си говоря Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 311151 Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 216539
Върнете се в началото Go down
Michael Jackson
Admin



Брой мнения : 18
Join date : 16.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 5:00 pm

Толкова за днес. Отделих повече от три часа нон стоп в администриране. Дано сте доволни и от новите секции, и от белия контур на картинките към тях... Искам да кажа, че ако се появят стилни предложения за лого или картинки към секциите, винаги можем да ги сменим.
Оставям ви за сега. Дискусията за скина я оставяме за утре.
Желая ви приятен ден. smile
Върнете се в началото Go down
https://michaeljacksonbg.catsboard.com
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 7:16 pm

Благодаря Ви Ваше Величество! Справили сте се отлично, както винаги! Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 937908
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 22, 2009 2:52 am

Благодарим ви Кралю наш!Страхотно сте се справили!
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 2:27 pm

Може ли мъъничко да се намали картинката на банера за да не се налага на резолюция 1024х768 да се скролва наляво-надясно докато се чете...
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
Michael Jackson
Admin



Брой мнения : 18
Join date : 16.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 5:29 pm

Току що към форума за мултимедия 2000 Watts, бяха създадени два нови подфорума - единия е само за снимки и рисунки, а другия за материали на останалите Джаксънс. smile
Върнете се в началото Go down
https://michaeljacksonbg.catsboard.com
Michael Jackson
Admin



Брой мнения : 18
Join date : 16.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 5:33 pm

PublicEnemy написа:
Може ли мъъничко да се намали картинката на банера за да не се налага на резолюция 1024х768 да се скролва наляво-надясно докато се чете...

Логото вече е намалено. smile
Върнете се в началото Go down
https://michaeljacksonbg.catsboard.com
Michael Jackson
Admin



Брой мнения : 18
Join date : 16.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 5:50 pm

В следващите няколко минути, ще ми се наложи да изпробвам някои от по-приемливите скинове за форума и да ги снимам, за да ви ги предоставя за избор в нова тема. Моля не се учудвайте, ако в един или друг момент изгледа на форума ви уплаши или отврати. След края на фото сесията, която ще му направя, ще го върна в този му вид. beautiful
Върнете се в началото Go down
https://michaeljacksonbg.catsboard.com
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 9:52 pm

Сори, не съм сигурна дали тук е мястото за въпроса ми,но Защо като напиша мнение и то след това бива изтрито???????
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 10:06 pm

Валке, с никой не се случва така... учудвам се, че имаш подобен проблем. Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 804160
Върнете се в началото Go down
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 12:39 am

в настройките на профила ми, избирам да НЕ ми се изпращат съобщения всеки път като има нов отговор по някоя тема, но нещо не става - отварям си 2 пъти пощата днес и имам по 15 непрочетени съобщения само от тук Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 833996 не знам как трябва да се оправи... плийс...
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 12:46 am

fanimj написа:
в настройките на профила ми, избирам да НЕ ми се изпращат съобщения всеки път като има нов отговор по някоя тема, но нещо не става - отварям си 2 пъти пощата днес и имам по 15 непрочетени съобщения само от тук Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 833996 не знам как трябва да се оправи... плийс...
И при мен го имаше това докато осъзная, че като пиша в някоя тема форумът автоматично си решава, че искам да я наблюдавам и ми праща мейли за всяко ново съобщение. Виж под темите има едно Спри да наблюдаваш тази тема...
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 2:07 pm

Michael Jackson написа:
PublicEnemy написа:
Може ли мъъничко да се намали картинката на банера за да не се налага на резолюция 1024х768 да се скролва наляво-надясно докато се чете...

Логото вече е намалено. smile

Thank you, Mr. Jackson! OK
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
fanimj

fanimj


Брой мнения : 53
Join date : 19.09.2009
Age : 43
Местожителство : SLIVEN

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 7:14 pm

PublicEnemy написа:
fanimj написа:
в настройките на профила ми, избирам да НЕ ми се изпращат съобщения всеки път като има нов отговор по някоя тема, но нещо не става - отварям си 2 пъти пощата днес и имам по 15 непрочетени съобщения само от тук Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 833996 не знам как трябва да се оправи... плийс...
И при мен го имаше това докато осъзная, че като пиша в някоя тема форумът автоматично си решава, че искам да я наблюдавам и ми праща мейли за всяко ново съобщение. Виж под темите има едно Спри да наблюдаваш тази тема...
благодаря ти много yes
Върнете се в началото Go down
lya

lya


Брой мнения : 56
Join date : 20.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 24, 2009 11:23 pm

Всичко е перфектно-за което благодаря!
Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 21634

Цитатите са кофти!!!
Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 38401
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 12:27 am

Да, цитатите стоят отвратително наистина. Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 38401
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 1:45 pm

LOCKY написа:
Да, цитатите стоят отвратително наистина. Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 38401
Според мен биха се оправили с друг скин...
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 1:54 pm

Може би! Ама така пък да ми харесва този. Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 833996
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 6:26 pm

И на мен си ми харесва, другите са отврат!!! ja pak ti
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 9:40 pm

Предлагам,ако има възможност да си сложим брояч до премиерата на филма,че да се вълнуваме.
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 9:51 pm

Интересна идея, допада ми!!! hahaha Но все пак последната дума е на г-н Джаксън, от него зависи huh
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 10:10 pm

Както се вижда Админа днес го е хванала липсата.Ще трябва да изчакаме да благоволи да се появи и да получим одобрението или неодобрението му. ja pak ti
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:36 pm

Краля, наистина взе че се помисли за крал!!! hahaha
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 12:09 am

Ама че сте и вие.. ами премиера го чака човека... не може да кисне нон стоп в нета. big smile
Върнете се в началото Go down
billie_jean

billie_jean


Брой мнения : 438
Join date : 17.09.2009
Age : 35
Местожителство : София

Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 12:23 am

Прав си и ти Локи, така е! hmm
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/nel_girl
Sponsored content





Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за форума до нашия админ!   Предложения за форума до нашия админ! - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложения за форума до нашия админ!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Предложения за емотикони!
» Смях във форума
» От къде разбрахте за форума?
» Химнът на форума/Елиминации
» Да изберем заедно скина за форума!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Communication :: Forum Control-
Идете на: