Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Билетите за This Is It Tour

Go down 
+3
LOCKY
gerigugi
kimjackson
7 posters
АвторСъобщение
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 10:58 pm

Преди малко си получих билетааа!!!И книжката! Билетите за This Is It Tour 311151 Билетите за This Is It Tour 311151 Билетите за This Is It Tour 311151

Сега съм леко разстроена,но чакайте по-късно снимки...
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 11:47 pm

Браво, браво и честито и ще чакаме снимки. Знам, че е трудно, но не се разстройвай много... Билетите за This Is It Tour 21634
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:03 am

Хич не е за браво... Билетите за This Is It Tour 311151

Билетите за This Is It Tour 29y145s

Билетите за This Is It Tour Fy28hg

Книжката я знаете,но слагам тази снимка с...Свети Майкъл. Билетите за This Is It Tour 624910

Билетите за This Is It Tour 195kps
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:10 am

Оххххххххххх! Билетите за This Is It Tour 735658
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:19 am

Ама и аз съм една тц, тц. Помислих, че е билет за филма. Билетите за This Is It Tour 735658
Върнете се в началото Go down
madonkata

madonkata


Брой мнения : 103
Join date : 17.09.2009

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:53 am

ООО,КИМ...Уффф,ужасно е...а тези билети трябваше да донесат много страхотни емоции на всички Билетите за This Is It Tour 311151 Това ще ти е най-боленентото Майкълско нещо,което притежаваш,но все пак се радвам,че си го получила....Прегръщам те...
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 2:46 am

Честито! И в същото време е ужасно, че не могат да се използват.
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 2:54 am

Мерси,че ме разбирате! Билетите за This Is It Tour 45192
Позвъниха ми на вратата в 16 часа,оказа се пощальон някакъв и хукнах към входната врата.Като видях на плика Fedex и разбрах от къде е...Викам на момчето-Това е от Лондон/сякаш трябва да знае що е то,хаха/!Той се засмя,а аз му разясних...и кимна разбиращо!Пътувайки с асансьора нагоре започнах да разпечатвам плика...Бях почти щастлива в първия момент...Като седнах на дивана,извадих билета,почувствах и видях го и...сълзите ми рукнаха като река и треперех ужасно! Билетите за This Is It Tour 311151 Сега не плача,но ми е тежко!Налегна ме пак депресията...Това прекрасно билетче трябваше да лети с мен към мечтата ми!Трябваше да ме заведе при Майкъл!Трябваше да съм щастлива като го погледна!Трябваше да сме щастливи!... Билетите за This Is It Tour 311151 Дано да му се усмихвам някой ден на билетчето!...
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 3:02 am

Ким..едно голямо --ГУШ-- от мен...
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 3:42 am

Билетите за This Is It Tour 21634
Дано скоро и другите да си ги получат!!!
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 4:02 pm

Кими, разбирам те как си се почувствала...
Точно тази голяма мъка ме спря да си поръчам билет вместо връщане на парите... Мисълта, че ще го гледам, ще го държа този билет... Билетите за This Is It Tour 311151
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 2:01 am

О,колкото и да ме боли като го гледам,не бих го сменила нито за пари,нито за нищо. Билетите за This Is It Tour 624910 Всъщност,бях натиснала опцията да получа и билета и част от парите,ама не знам каква съм я свършила,за сега само по-важната част имам. Билетите за This Is It Tour 624910
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 2:13 am

Колкото и да е болезнено, все пак този билет е нещо, което ще ти остане като спомен за цял живот и това е страшно ценно. yes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Билетите за This Is It Tour Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билетите за This Is It Tour   Билетите за This Is It Tour Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Билетите за This Is It Tour
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bad Tour Rehersal
» Снимки от BAD TOUR
» Bad Tour Live in Osaka
» History Tour-Helsinki-97
» Снимки от Dangerous TOUR

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: