Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Съобщение на Майкъл от отвъдното

Go down 
+5
PublicEnemy
carrottopdot
LOCKY
mimkata
kimjackson
9 posters
АвторСъобщение
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 4:24 am

Наскоро видях това на испански и дълго мислех дали да го споделя с вас.Сега го видях и на английски и мисля,че няма нужда от превод. Съобщение на Майкъл от отвъдното 624910 /да,аз го казах,хаха/.Ако някой не разбира,обаче,ще го потърся и преведа,ако друго добро другарче не го направи от инглиш. Съобщение на Майкъл от отвъдното 624910
Ето тази жена,която отдавна се занимава с това е получила съобщението. Съобщение на Майкъл от отвъдното 624910

http://cherokeebillie.wordpress.com/

Ето го.Прекрасно е!/не знам дали да вярвам/ Съобщение на Майкъл от отвъдното 499335

"I want everyone to know how wonderful it is to be here. I am surrounded by the pure essence of love and it’s like nothing I have ever felt in my physical life. I cry for joy at feeling this wonderful love.

I have no feelings of regret, sadness, anger, hatred, jealousy, or fear. I have nothing but feelings of love for my family, my children, personal friends and my incredible fans. It amazes me at how much love and prayers people send to me now. I Want You To Know You Don’t Have To Pray For Me. I’m Busy Praying for You.

I’m going to be sending love to everyone whose life I have touched in some special way. That includes my fans. Without them my life would have been much different and I love each one of them. It doesn’t matter that we never met in person, here in Spirit I know who each one of you are.

The peace and tranquility that I feel in Spirit is something I never had in life. I want everyone to know that they will have this when they pass over into the afterlife. I have dropped away all of my physical aspects and I am just living in pure love.

It doesn’t matter what people or the media has to say about me. Don’t let any of it bother you. I left you my music and videos and that’s all you really need to know to understand who I really was. I did my best to help children all over the world and I will keep working on helping those children from Spirit.

I ask that you work at living your life in love and helping others. I’m going to continue sending peace to the world.

My love to all of you,
Michael”
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 5:04 am

Как ми се иска да е истина..... И честно казано май вярвам , защото така се чувствам една идея по-добре....
Върнете се в началото Go down
mimkata

mimkata


Брой мнения : 174
Join date : 26.09.2009
Age : 29
Местожителство : София

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 5:34 am

Ако някой не го е превел до утре вечерта ,след като се върна от даскало ще свърша тази работа...Залужава си ...Хайде сега ще лягам .че след 8 часа трябва да съм в залата на тренировка aaaaaaahaha
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 7:10 am

Ще ми се и на мен да е вярно.И защо пък не? Съобщение на Майкъл от отвъдното 499335
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:31 am

Не мога да вярвам на такива работи, но пък звучи прекрасно. Съобщение на Майкъл от отвъдното 499335
Върнете се в началото Go down
carrottopdot

carrottopdot


Брой мнения : 276
Join date : 17.09.2009
Age : 55
Местожителство : sofia

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 1:49 pm

Малко ме дразнят подобни спекулации.Даже доста . Съобщение на Майкъл от отвъдното 39711
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 2:25 pm

Преди време бях гледал една лекция на американски окултист, който говори за това, че Майкъл Джаксън е превъплъщение на Архангел Михаил, който през определени периоди от време слиза сред хората за да се опита да ги направи по-добри...
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 3:09 pm

carrottopdot написа:
Малко ме дразнят подобни спекулации.Даже доста . Съобщение на Майкъл от отвъдното 39711
Аз също мисля така,извинете,но според мен просто ни се иска да е така,което не е никак лошо seriozno li
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 3:26 pm

Звучи прекрасно, но не вярвам.
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 6:53 pm

valiamj написа:
Звучи прекрасно, но не вярвам.
+1!
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 7:42 pm

Абе то всеки от време на време получава съобщения от Космоса...Иначе много е лено да се напише такова, стига да си слушал дори и малко негови песни, да си виждал снимки или да си гледал едно интервю...Защото той излъчваше любов толкова силно, че всеки можеше да я усети. beautiful
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:01 pm

Превод на едно съобщение от Майкъл:
"Зъжалявам,че така стана,но повярвайте ми трябваше да стане.Болеше ме сърцето като ви гледах вие феновете как скърбите и как сърцето ви крещи"НЕ". Сигурно няма да ми простите,за това което направих,но ако не го бях направил,сега наистина нямаше да съм жив!Съжалявам!И да знаете,че винаги ще ви обичам от ДЪНОТО на сърцето си!"























































А ко ще кажете?Добре ли го измислих.... beautiful
Върнете се в началото Go down
gerigugi

gerigugi


Брой мнения : 159
Join date : 26.09.2009
Age : 42
Местожителство : София

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:19 pm

Прибави за любовта към децата, негови собствени, и всички останали, малко за семейството и готово.
Аз съм прекалено скептична към медиуми, духове и тем подобни неща. А занапред ще излизат доста такива съобщения от различни хора. Като клипчето с духа в Невърленд. Чиста проба спекулации от хора, искащи да се прочуят Съобщение на Майкъл от отвъдното 622481
Върнете се в началото Go down
PublicEnemy

PublicEnemy


Брой мнения : 60
Join date : 19.09.2009
Age : 47
Местожителство : В.Търново

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:30 pm

cveti_jackson написа:
Превод на едно съобщение от Майкъл:
"Зъжалявам,че така стана,но повярвайте ми трябваше да стане.Болеше ме сърцето като ви гледах вие феновете как скърбите и как сърцето ви крещи"НЕ". Сигурно няма да ми простите,за това което направих,но ако не го бях направил,сега наистина нямаше да съм жив!Съжалявам!И да знаете,че винаги ще ви обичам от ДЪНОТО на сърцето си!"
А ко ще кажете?Добре ли го измислих.... beautiful
Цвети, не ти вярвам поради една малка подробност - няма как да е съобщение на Майкъл от отвъдното...
Той не е там Smile
Върнете се в началото Go down
http://musicology.ipbfree.com/
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:37 pm

PublicEnemy написа:
cveti_jackson написа:
Превод на едно съобщение от Майкъл:
"Зъжалявам,че така стана,но повярвайте ми трябваше да стане.Болеше ме сърцето като ви гледах вие феновете как скърбите и как сърцето ви крещи"НЕ". Сигурно няма да ми простите,за това което направих,но ако не го бях направил,сега наистина нямаше да съм жив!Съжалявам!И да знаете,че винаги ще ви обичам от ДЪНОТО на сърцето си!"
А ко ще кажете?Добре ли го измислих.... beautiful
Цвети, не ти вярвам поради една малка подробност - няма как да е съобщение на Майкъл от отвъдното...
Той не е там Smile
Ама неееееее то това съобщение е от Земята..специално на мен го каза,за да ви го кажа на вас hmm beautiful
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:45 pm

ХАХАХАХАХАХА! Браво Цвети! hahaha
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 11:04 pm

Хм,знаех си,че ще го обърнете на шега,и че по-вечето от вас не вярват. Съобщение на Майкъл от отвъдното 39711 Аз не твърдя,че 100% вярвам,че това е послание точно от Майкъл,но ми е интересно как хората сме винаги скептични към всичко.Още по-интересно ми е,ако някой от вас отиде при медиум,който няма особена представа какъв човек е бил Майк и ви предаде негово послание,как ще реагирате?А ако,да речем,аз както често сънувам неща,които се сбъдват и ви кажа,че съм сънувала,че Майк ми говори нещо и иска да ви го предам?И на мен ли ще се смеете?Просто си се чудя. Съобщение на Майкъл от отвъдното 39711 Уважавам ви невярването. Съобщение на Майкъл от отвъдното 624910
Върнете се в началото Go down
BJ

BJ


Брой мнения : 133
Join date : 19.09.2009
Age : 46
Местожителство : Пловдив

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 11:30 pm

Не,Кимче,няма да се смея душко,на тебе сигурно ще повярвам,но на хора дето не ги зная и може би така търсят пет минутки слава,може би,не вярвам.А ти понеже и друг път си разказвала,че го сънуваш и говорите да! hmm
Върнете се в началото Go down
cveti_jackson

cveti_jackson


Брой мнения : 112
Join date : 19.09.2009
Age : 28

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 12:36 am

BJ написа:
Не,Кимче,няма да се смея душко,на тебе сигурно ще повярвам,но на хора дето не ги зная и може би така търсят пет минутки слава,може би,не вярвам.А ти понеже и друг път си разказвала,че го сънуваш и говорите да! hmm
+1
Ким аз на сънища вярвам,защото знам от къде идват!
Но на това как може да вярваш и аз мога да си фантазирам...
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 12:38 am

Кимче, ако ти започнеш да претендираш, че сънищата ти са послания от Майкъл за всички фенове и започнеш да ги публикуваш в сайтове и в пресата, честно ти казвам, че ще се разтревожа доста за теб и психическото ти здраве. hahaha ... Ние още не знаем със сигурност дали изобщо продължаваме да съществуваме под някаква форма след смъртта си, има десетки религии, които твърдят, че нищо такова като "душа" не съществува, но тая, видиш ли, вече се свързала с душата на не кой да е, а на самия Майкъл Джаксън (егати късмета... както си прехвърляш каталога на мъртъвците, изведнъж ти се обажда именно най-известния от тях и започва да ти реди Откровения от Йоана) beautiful
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 49
Местожителство : Испания

Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 1:12 am

Доколкото знам,май някой,мисля,че фен е говорил/а с нея,за да говори точно с Майкъл. Съобщение на Майкъл от отвъдното 624910 Не защитавам никого,още по-малко не знам така ли е,просто ми се ще да е истина.
Мерси,че поне на мен бихте повярвали! Съобщение на Майкъл от отвъдното 404869 Някои от вас...Ама и аз къде се слагам?Да дойде Майк,да праща послания чрез мен?! leleee А,Локи,аз ако имам такива сънища,само на фенове ще си ги разказвам,те ако искат,да ме правят популярна. aaaaaaahaha
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Съобщение на Майкъл от отвъдното Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщение на Майкъл от отвъдното   Съобщение на Майкъл от отвъдното Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Съобщение на Майкъл от отвъдното
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ!!!
» Да гласуваме за Майкъл
» Кориците на Майкъл
» Биография - Какво трябва да знаем за Майкъл!
» Майкъл в сънищата ни

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: