Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Michael Jackson BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 BAD! THE ALBUM!!!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 4:43 am

Bad
Pop-Rock
25 de Agosto de 1987

1.Bad
2.The Way You Make Me Feel
3.Speed Demon
4.Liberian Girl
5.Just Good Friends
6.Another Part of Me
7.Man in the Mirror (con Siedah Garrett)
8.I Just Can't Stop Loving You (con Siedah Garrett)
9.Dirty Diana
10.Smooth Criminal
11.Leave Me Alone

BAD! THE ALBUM!!! 6hjnn4
Върнете се в началото Go down
madonkata

madonkata


Брой мнения : 103
Join date : 17.09.2009

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 5:07 am

Днес цял ден го слушам...май изпревари Dangerous в личната ми класация beautiful
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 7:07 am

Ще изпревари я!Та това е АЛБУМЪТ! BAD! THE ALBUM!!! 624910
Коя ти е любимата песен от там?На мен,и не само от там ми е Man In The Mirror! BAD! THE ALBUM!!! 45192
Върнете се в началото Go down
madonkata

madonkata


Брой мнения : 103
Join date : 17.09.2009

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 8:23 am

Иска ли питане...естествено,че Man in the mirror...тази песен...охххххххх,толкова ми е въздействаща,текста...оф....ако не я чуя поне 3 пъти на ден изпадам в кризи hahaha
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 9:01 am

Тогава...слушай я по три пъти на ден! hahaha
Аз едно време имах касетка-от едната страна само Man In The Mirror,от другата Liberian Girl ! hahaha
Върнете се в началото Go down
valiamj

valiamj


Брой мнения : 101
Join date : 17.09.2009
Age : 46
Местожителство : София

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 3:48 pm

С този албум ми започна фенството по Майкъл!!! Тази енергия, тази магия!! Страхотен албум!
Върнете се в началото Go down
{Baby_Girl}

{Baby_Girl}


Брой мнения : 120
Join date : 17.09.2009
Age : 32

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 5:00 pm

Изключителен албум! Всяка песен е уникат! Аз нямам любима ... Обичам ги всичките! Една от тях ако липсваше... просто нямаше да е същото...
Върнете се в началото Go down
LOCKY

LOCKY


Брой мнения : 399
Join date : 17.09.2009

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 7:22 pm

Man In The Mirror е и моята любима, но това дойде след месеци слушане... в началото я прескачах и с братовчедка ми я наричахме "гадната песен"... Предполагам, че просто сме искали да слушаме бесни ритми като тези в Smooth Criminal или Bad, та затова тази претенциозна балада ни е идвала в повече. hahaha
Върнете се в началото Go down
madonkata

madonkata


Брой мнения : 103
Join date : 17.09.2009

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 9:50 pm

Аууууу,Locky....да,но като се замисля доста хора са като теб...да не забравяме,че тя беше неоценената песен на Майкъл в Англия например...едва след смъртта му там я преоткриха.В Man in the mirror и Human nature се влюбих от първо слушане.Не,че нямам други любими песни на Майкъл,но тези ме пробождат право в сърцето и доста надълбоко seriozno li
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeСъб Окт 03, 2009 9:58 pm

{Baby_Girl} написа:
Изключителен албум! Всяка песен е уникат! Аз нямам любима ... Обичам ги всичките! Една от тях ако липсваше... просто нямаше да е същото...

Да,да!А кой припада по Liberian Girl и й вика "мойта песен"! hahaha
Върнете се в началото Go down
{Baby_Girl}

{Baby_Girl}


Брой мнения : 120
Join date : 17.09.2009
Age : 32

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 3:27 am

Да, тя определено е МОЯТА песен! Не защото ми е любима, а защото това съм аз! (колкото и надменно да звучи leleee ) Нужно ли е да ми е любима, за да я наричам моя? Не бих могла да кажа, че е най-добра... това ще значи да подценя цялото творчество на Майкъл...Но мелодията, аранжимента, чувствеността, нежността, емоцията, силата... Определено най-личната песен за мен е Liberian Girl, но не и любима! smile
Върнете се в началото Go down
kimjackson

kimjackson


Брой мнения : 450
Join date : 17.09.2009
Age : 48
Местожителство : Испания

BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitimeНед Окт 04, 2009 9:48 am

Малко не схващам,как така ти е лична,без да ти е любима...тоест най-любима? hahaha
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





BAD! THE ALBUM!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: BAD! THE ALBUM!!!   BAD! THE ALBUM!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
BAD! THE ALBUM!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» DANGEROUS!The Album
» MJ Thriller Demo Session Album

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: