Michael Jackson BG
Michael Jackson BG

Българският форум за истинските почитатели на легендарния Крал на поп музиката и най-великия ентъртейнър за всички времена Майкъл Джаксън

ИндексТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

29 август през годините

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
kimjackson

Брой мнения : 450
Местожителство : Испания

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Вто Окт 06, 2009 8:28 am

Първо да стигна до родината. hahaha

Сещам се сега за един много специален за мен 29-ти.Бях в София,с тамошните фенове,но мисля,че имаше и от други места.29.08.1992,малко преди ужаса в Истанбул...Събрахме се в едно заведение много фенчета,доста журналисти,а водещ беше Тома Спространов.Цяла вечер музиката на Майкъл,торта мисля,че имахме,пийвахме и си говорехме,разглеждахме разни Майкълски неща.Имахме разни игри и томбола,имитатори.На томболата наградата беше страхотно дънково яке от Ариес Уникат/не знам има ли ги още/.Исках го...Малкото фенче до мен ми каза,че и без молитви,якето ще е мое и...тогава си чух името от Тома Спространов! smile Много му се зарадвах!И се възползвах от минутките слава/ oh no / за да кажа някои думички на микрофона и да поздравя феновете с Heal The World/слизайки на дансинга ме снимаха разни фотографи и после имах снимка в РИК/!Слушайки песента се бяхме хванали всички за ръце,в кръг,пеехме с Майкъл! Не ми даваха да съблека якето и излязох на вън,на въздух.Викнаха ме на масата на журналистите.Заразпитваха ме за Майкъл/сякаш съм му секретарка /.А на мен за него ми дай да говоря! Всички ме слушаха захласнато...Забелязах един мъж до мен,с отворена уста! Тогава фотографа от РИК/същия,който ме снима/ ме попита дали знам кой е мъжът до мен.Оказа се,че е Тодор Трайчев!Побъбрихме си с него,написа една бележка на майка ми/в която й обясняваше как трябвало да се гордее с дъщеря си,хахаха/.Обеща ми колет от Щатите с Майкълски джунджурии...още го чакам! Искаха ми като се върна от Истанбул да пиша статии по вестниците,но вече не помня после дали съм писала.Като си тръгвах жураналистите от РИК ме закараха до Люлин/у една приятелка спах/.Беше забавен и незабрвим 29-ти!
Върнете се в началото Go down
Dirty Diana

Брой мнения : 78

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Вто Окт 06, 2009 3:44 pm

Woooow, било е уникално!
carrottopdot

Брой мнения : 276
Местожителство : sofia

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Вто Окт 06, 2009 3:46 pm

Кимче ти си била световна знаменитост Бре,да му се не види!!!!
mimkata

Брой мнения : 174
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Сря Окт 07, 2009 1:51 am

carrottopdot написа:
aaaaaaahaha Еми да то са бг списания...турски списания ..Голяма работа си е нашата Ким...
kimjackson

Брой мнения : 450
Местожителство : Испания

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Сря Окт 07, 2009 2:32 am

mimkata написа:
carrottopdot написа:
aaaaaaahaha Еми да то са бг списания...турски списания ..Голяма работа си е нашата Ким...

leleee
Луда,по-точно. ha
LOCKY

Брой мнения : 399

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Сря Окт 07, 2009 9:50 am

На 29-ти август винаги черпех приятелите си и колегите си с бонбони, водки и каквото позволява ситуацията за здравето на Майкъл... хич не ме интересуваше харесват ли го или не, щом харесват мен, трябва да харесват и него... просто ми беше кеф да го почета и да чуя от устите им: "Наздраве! Да е жив и здрав Майкъл Джаксън"... нямате представа как се радваше душата ми при тези думи... "Да е жив и здрав!"... пък то какво стана...
billie_jean

Брой мнения : 438
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   Пон Окт 19, 2009 7:38 pm

Ооо, Локи... колко мило от твоя страна... (ох, нещо ме е хванала депресията, сори). Аз не познавах други фенове, така че не съм правила нищо по-специално през годините, но последният 29ти ми се е запечатал в съзнанието!

http://www.myspace.com/nel_girl
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 29 август през годините   

29 август през годините
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Michael Jackson BG :: Michael Jackson :: Forever Michael-
Идете на: